Спека та маски: як носити влітку засоби індивідуального захисту

2 Просмотры
Издатель

Понравился видеоролик "Спека та маски: як носити влітку засоби індивідуального захисту"? Если да, то напиши свой комментарий и поделись им в соцсетях. Тем самым ты поддержишь наш проект. Спасибо!

Описание видео: "Та в принципі нормально. "Через недотримання носіння медичної маски можуть зʼявлятися різні шкірні захворювання. Питання планують виносити на засідання Кабінету Міністрів та Верховної Ради.... Ми в соціальних мережах та месенджерах: Facebook: facebook.com/poltavsketv/ Instagram: instagram.com/poltavske.tv Telegram: t.me/poltavatv Viber: goo.gl/HYMxcC Наш сайт: poltavske.tv/ Засоби індивідуального захисту – обовʼязкова умова, якщо відвідуєте громадські місця. В магазин зайшов, скупився, і все. Вдома не носимо". Послаблення карантину не скасовує масковий режим. Це стабільно чотири-пʼять масок на день". Влітку шкіра потіє і виділяється багато вологи — а це хороше підґрунтя для появи стрептококової інфекції. Це все швидко і не тяжко". "Спекотно в масках, звичайно, бо коли надворі +30 дихати немає чим, але носимо, бо доводиться". Звичайно, у нас є вологі серветки, засоби, аби обробляти руки". Також слід у спеку відмовитися від синтетичних масок. "Дитина дуже страждає, коли постійно в масці, бо є і рухливі ігри, і може десь побігати. Зараз у літній час 20 хвилин, раз одягнув – і запотіла. Уряд має намір посилити адміністративну відповідальність за недотримання маскового режиму. ВООЗ нагадує, що носити маски людям варто в місцях, де коронавірус поширюється інтенсивно або немає можливості дотримуватися дистанції та людям старше 60 років. Та за температури повітря в 30 градусів за Цельсієм – це може бути проблематично. – не торкатися зовнішньої сторони маски під час її носіння; – знімати маску за вушка, не торкаючись її передньої частини та шкіри обличчя; – не використовувати одноразові маски повторно; – після зняття, або доторку до використаної маски, слід помити руки з милом або обробити їх спиртовмісним антисептиком. Тепла погода — це додатковий привід уважно дотримуватись правил використання захисних масок. Краще носити тонкі маски, такі, як у мене, а не респіраторні", – розповів Костянтин Устименко, лікар-дерматолог. "Якщо я вдягаю, то в громадських місцях. "Коли заходимо у приміщення, магазин, аптеку, лікарню – одягаємо.

Официальный источник видео youtube.com/watch?v=XZvX3LuK8sA именно от туда подгружается разрешенный автором к встраиванию контент и картинки. Авторские права полностью соблюдены!

Категория
АптекиЯндекс.Метрика